Akcesoria do konserwacji ekspresów ciśnieniowych

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy linię własnych środków do konserwcji ekspesów. Są to produkty bardzo wysokiej jakości w przystępnych cenach, wszystkie zestawy zapakowane są w wygodne do przechowywania opakowania papierowe. W trosce o środowisko naturalne w akcesoriach firmy Chmielewski Ekspresy wykorzystany został papier ekologiczny pochodzący z recyklingu.

Kawy w naszej ofercie:

Odkamieniacz

Kwaśny środek odkamieniający na bazie kwasu organicznego z dodatkiem kwasku cytrynowego do ręcznego czyszczenia jak i odkamieniania w obiegach zamkniętych. Opakowanie zaweira 50g produktu do przygotowania około 10% roztworu w 0,5l wody. Jedno opakowanie stosujemy max. dla 1l wody (roztwór 5%), w przypadku gdy urzadzenie wymaga większej ilości roztworu odkamieniającego zaleca się stosowanie wiecej niż jednego poakowania Odkamienacza. Wyższa temperatura przekłada się na krótszy czas odkamieniania dlatego optumalana teperatura przygotowanego roztworu odkamieniacza dla ciśnieniowch ekspresów powinana zawierać się w przedziale 40-60 stopni Celsjusza.

15 zł/opakowanie

Tabletki odtłuszczające/czyszczące

Srodek przeznaczony do czyszczeniaciśnieniowych ekspresów do kawy. Jego zadaniem jest rozpuszczanie w systemie pozostających po procesie zaparzania  tłustych osadów z kawy które w niedługim czasie mogą mieć zasadniczy wpływ na prawidłowe funkcjonowanie ekspresu jak i smak i temperature kawy. Produkt w postaci tabletek do aplikownia bezpośrednio do modułu zaparzacza. Uwaga!!! nie rozpuszczać w zbiorniku na wodę.

20 zł/opakowanie

Zestaw naprawczy

Opakowanie zawiera wysokiej jakości uszczelnienia wodne w postaci o-ringów o odpowiednim rozmiarze, materiale oraz twardości dla prawidłowego funkcjonowania modułu zaparzacza. Uzupełniniem zestawu jest uniwersalny smar silikonowy przeznaczony do smarowania części części ruchomych zaparzacza. Zestaw naprawczy został storzony z myslą o urzytkownikach ekspresów firmy Saeco gdzie konserwacja samego modułu jest szalenie istotna w uzyskaniu optymalnego procesu zaparzania kawy jednakrze na potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować odpowiedni zestaw naprawczy dla każdego rodzaju ekspresu.

30 zł/opakowanie